beneGEN®4000

doplněk stravy

Kombinovaný doplněk stravy s vysokým obsahem KOLAGENNÍHO HYDROLYZÁTU a CHONDROITINU zaměřený na podporu obnovy funkce kloubních chrupavek.

Cena za balení 329 Kč

Při objednávce nad 1 000 Kč doprava zdarma

Benegen 4000

beneGEN®4000 je určen pro

tyto charakteristické osoby

beneGEN 4000 Pro Seniory

seniory

Zlepšete pohyblivost kloubů

Mladé lidi v růstu

mladé lidi v období růstu

Užívejte života bez problémů

Doplněk stravy pro sportovce

nadměrně zatížené klouby

Sportujte bez obtíží

Pohybové problémy

osoby s pohybovými obtížemi

Jistota pro vaše klouby

O produktu beneGEN®4000

Máte problémy s klouby nebo pravidelně sportujete a dáváte svým kloubům zabrat?

Problémy s klouby již není výsadou starších lidí či vrcholových sportovců. Problémy s pohybovým aparátem postihují v dnešní době mladé lidi a dokonce i malé děti. Nejčastější příčinou bývá nedostatečná výživa kloubů. V naší potravě často chybějí důležité složky, bez kterých se neobejdeme. Klouby pro svoji správnou činnost potřebují hlavně pravidelný přísun kolagenu, ale také množství dalších látek napomáhajících výživě kloubů a udržujících kloubní chrupavku v dobrém stavu. Nedostatek vhodné výživy vašich kloubů můžete řešit pomocí pravidelného užívání doplňků stravy, mezi které patří i novinka na trhu, zvaná beneGEN®4000.

Jedinečná receptura

Jedná se o kvalitní kloubní doplněk stravy beneGEN®4000, jehož předností je jedinečná receptura a nové složení v mnohem silnější formě. Navíc se nejedná o tablety, ale o nápoj a jeho užívání je tedy mnohem příjemnější. Složení doplňku stravy beneGEN®4000 maximálně odpovídá potřebné výživě kloubů.

Jediný v České republice v kombinaci vysoké dávky kolagenního hydrolyzátu a chondroitinu.

Tento přípravek jako jediný v České republice obsahuje spojení vysokého množství kolagenního hydrolyzátu v jedné jediné denní dávce (4 000 mg) a mnoha dalších látek, jako jsou vitamin C či chondroitin sulfát. Všechny tyto látky jsou vynikající pomocí a podporou pro správné fungování chrupavek, kostí, svalů, šlach a pokožky.

Kolagen, stavební kámen lidského organismu

Naše klouby potřebují v první řadě hlavně kolagen. Tato pro náš organismus nejdůležitější bílkovina tvoří strukturu kostí, vazů, šlach, kůže a také chrupavek. Kolagen dodává našim kloubním chrupavkám pevnost a pružnost. Tělo je schopné si kolagen vyrábět z přijatých aminokyselin, které vznikají z proteinů, jako jsou maso, bílky, tvaroh a podobné potraviny. Lidský organismus je však nejschopnější a nejvitálnější v mladém věku. Postupem let a stárnutím lidského organismu tělo ztrácí nejen schopnost vstřebávání kolagenu, ale také vstřebávání veškerých živin, tedy schopnost regenerace. V okamžiku, kdy tělo schopnost regenerace ztratí, nastává degenerace. Dochází k tomu, že začne mizet chrupavka a klouby se tak začnou pomalu opotřebovávat. Proto je důležité tělu kolagen neustále dodávat. A právě přípravek beneGEN®4000 obsahuje 4 000 mg kolagenu (kolagenního hydrolyzátu), přičemž toto množství přesně odpovídá potřebě našich kloubů.

Chondroitin sulfát zajistí pohyb chrupavky

Chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubních chrupavek. To v podstatě znamená, že můžeme bez omezení pohybovat klouby. Naše tělo se k této látce dostává prostřednictvím laktózy, tedy mléčného cukru, který je zdrojem galaktózy, z které pak vzniká chondroitin sulfát. Dalším zdrojem této látky je glukosamin, který přijímáme prostřednictvím masa a mořských plodů. Přípravek beneGEN®4000 umožní vstřebat nejen výše uvedený kolagen, ale také chondroitin sulfát, který se ukládá do chrupavek a naváže na sebe vodu do chrupavčitých tkání. Díky tomu se zajistí elasticita chrupavek.

Kyselina hyaluronová a další důležité látky

Včetně výše uvedených látek beneGEN®4000 obsahuje i kyselinu hyaluronovou, které má vynikající antioxidační účinky. Kyselina tvoří mezibuněčnou hmotu nacházející se v epitelech, kůži, v očním sklivci, pojivových a nervových tkáních. V přípravku nesmí chybět ani vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu a má skvělé antioxidanční účinky.

Složení produktu

Kolagenní hydrolyzát 4000 mg
Chondroitin sulfát 500 mg
Hyaluronát sodný 2 mg
Vitamin C 80 mg
L-Leucin 50 mg
Extrakt z červené řepy 20 mg
 • Sladidlo Sukralóza – vhodné pro diabetiky
 • Vitamin C 80 mg (100 % RHP – Referenční Hodnota Příjmu)
beneGEN 4000

Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu, tvoří strukturu kostí, vazů, šlach, kůže a také chrupavky. Dodává jí pevnost a pružnost. Tělo je schopno vyrábět kolagen z aminokyselin, které vznikají z proteinu – maso, bílky, tvaroh. Stárnutím lidský organismus ztrácí schopnost efektivního vstřebávání živin – ztrácí schopnost REGENERACE nastává DEGENERACE. Kolagen se v trávicím ústrojí rozkládá na aminokyseliny, při trávení kolagenu – 10% – odpadní látky, které tělo vyloučí a 90% – cenné aminokyseliny, které jsou krevním řečištěm transportována na místa, která jsou nejvíce zatěžována a potřebují REGENERACI – klouby, chrupavky, pokožka.

Chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubních chrupavek, zabezpečuje její mechanické a elastické vlastnosti. Úbytek této látky je jedním z důvodů pohybového diskomfortu. Vzniká z galaktózy nebo glukosaminu

 • Zdroj galaktózy je laktóza–mléčný cukr (mléko)
 • Zdroj glukosaminu je maso, mořské plody

Stárnutím lidský organismus ztrácí schopnost efektivního vstřebávání živin – ztrácí schopnost REGENERACE nastává DEGENERACE Mechanismus účinku – Chondroitin sulfát se ukládá do chrupavek – přirozenou schopností na sebe váže vodu do chrupavčitých tkání a tím obnovuje ELASTICITU a zabraňuje degeneraci chrupavek.

Kyselina hyaluronová je mezibuněčná hmota, která se nachází v:

 • pojivových tkáních
 • epitelech
 • nervových tkáních
 • kůži
 • očním sklivci

Mechanismus účinku – Vysoce účinná látka, která na sebe váže vodu v mezibuněčné hmotě, má antioxidační účinky.

Extrakt z červené řepy je antioxidant, potravinářské barvivo.

L-Leucin je vysoce větvená aminokyselina, doplňuje ztrátu 10% odpadních látek z kolagenu

Užívání produktu beneGEN®4000 Vám zajistí následující: beneGEN®4000 je nový moderní produkt splňující všechna kritéria současného chápání pojmu „kloubní výživa“. Užíváte 2 v 1 (Jak kolagen ve formě hydrolyzátu, tak chondroitin). Tím je zajištěno, že metabolismus chrupavky a vaziva je zasažen na svých dvou hlavních úrovních. Většina produktů na trhu tento parametr nesplňuje. Užíváte potřebnou denní dávku, která je nezbytná k dosažení skutečné účinnosti (nejen „placeba efektu“). Používáním nižších než klinicky účinných dávek ztrácíte čas i naději na odstranění či zmírnění Vašich obtíží. Tento faktor je u kloubních produktů ten nejzásadnější! Užíváte produkt, jehož obsah je mezinárodně certifikován pro humánní použití a u kterého je pravidelně kontrolována kvalita výroby a obsahu účinných látek.

 1. Při prevenci 1 sáček denně
 2. Při akutních problémech 2 sáčky denně po dobu 14 dnů, poté 1 sáček denně

Přestože ve většině případů dochází k úlevě od obtíží do 1 měsíce, klinicky je prokázáno, že optimálního efektu je dosaženo po 2-3 měsících užívání. Po tomto období lze beneGEN®4000 vysadit a k jeho užívání se opět vrátit v řádu několika měsíců (kůra produktem beneGEN®4000 2-3x ročně) Obsah sáčku rozpusťte ve 200-300 ml vody nebo rozmíchejte např. v jogurtu apod. Užívejte 1x denně nejlépe po jídle. Produkt beneGEN®4000 užívejte minimálně 2 lépe 3 měsíce. Kůru opakovat 2x ročně. Balení: 30 sáčků po 6 g rozpustného prášku – dávka na 1 měsíc

Jaké má výhody beneGEN®4000?

1. Spojení kombinací vysokých obsahů

 • kolagenního hydrolyzátu
 • chondroitin sulfátu
 • HA – kyseliny hyaluronové
 • vitaminu C v jedné denní dávce

2. Ve formě nápoje

3. Výborná rozpustnost

4. Příjemná ovocná příchuť – zvyšuje adherenci při dlouhodobém užívání

5. Doplněk stravy přispívá k výživě zaměřené

 • na správnou funkci chrupavek a kostí 
 • na jejich obnovu

Doporučená denní dávka je 1 sáček, tedy 1 nápoj. V porovnání s konkurenčními tabletami byste museli spolykat více jak 10 tablet, abyste měli stejné  množství kolagenu, jako má 1 nápoj benGEN4000.

VĚDECKÉ STUDIE A DŮKAZY O ÚČINNOSTI Vědecké studie s kolagenním hydrolyzátem a chondroitinem potvrzují nutnost dodržení následujících parametrů, pokud chceme, aby byla léčba nebo prevence kolagenním hydrolyzátem a chondroitinem účinná:

 • Denní dávka (minimálně 2500mg)
 • Délka užívání (minimálně 2, lépe 3 měsíce)
 • Garantované složení produktu (obsah účinných látek a jejich forma)

Studie popisují skutečnost, kdy je syntéza kolagenu na hřebenu kyčelní kosti, díky vhodné výživě, vyšší až o více než 66 %[1]. Příznivý obsah aminokyselin prolinu, hydroxyprolinu a glycinu v kolagenním hydrolyzátu je mnohonásobně vyšší než v běžných potravinách, díky čemuž ideálně doplňuje základní stavební kameny pro tvorbu kolagenu v cílových místech, jako jsou chrupavky, kosti, svaly, šlachy a klouby, ale také pokožka, nehty nebo vlasy. [1] – Rennie MJ, Babraj JA, Smith K. Human bone collagen synthesis is a rapid, nutritionally modulated process. J Bone Miner Res. 2005; 20(6): 930–937. Kolagenní hydrolyzát se užívá v kombinaci s chondroitinem a kyselinou hyaluronovou, které jsou součástí extracelulární hmoty pojivových tkání. Díky celkovému obsahu kolagenu, chondroitinu a dalších látek, které ostatní běžné kloubní preparáty neobsahují, umožňuje přípravek beneGEN®4000 zajistit dostatečný přísun základních prvků pro správnou funkci chrupavek, kostí, svalů, šlach a pokožky. Přípravek beneGEN®4000 je určen všem, kteří nestojí o tzv. placebo efekt, ale chtějí jistotu, že pro své tělo udělali maximum. 

Řekli o beneGEN®4000

podívejte se, co o beneGEN®4000 řekli jeho uživatelé

Na doporučení známých jsem začala užívat tento produkt. Po dvouměsíčním užívání se podstatně snížila bolest kyčlí.
Jana
O benegenu4000 mi řekl můj ortoped. Po měsíci užívání se dostavily pozitivní účinky. Nyní po 3 měsících užívání mám po bolestech kolen.
Jiří
Benegen užívám 2 měsíce a bolest kyčle je pryč. Doporučuji k užívání.
Vlastimil
Užívám už rok s přestávkami a bolesti kolen se nevrací.
Marie
Benegen4000 je super produkt pro moje klouby. Díky benegenu4000 jsou mé klouby v pořádku a já mohu závodit s plným nasazením. Každý den začínám užitím tohoto doplňku stravy.
Helena Kotopulu

Helena Kotopulu

Helena Kotopulu začala s triatlonem v 36 letech a po roce se dostala na nejnáročnější závod – Ironman Hawaii 2017 . Helena Kotopulu ukázala světu, že je možné vše. Na Havaj se kvalifikovala po třech měsících profesionálního tréninku a v říjnu 2017 se postavila na start nejnáročnějšího triatlonového závodu jako největší naděje Česka.

V tomto nejnáročnějším závodě získala výborné 7. místo.

ÚSPĚCHY ROK 2017

DLOUHÝ TRIATLON

 • 1.místo (absolutně ženy) na Moraviaman
 • 1.místo (absolutně ženy) na Slovakman

Absolutní vítězka Českého poháru

MS IRONMAN 2017 NA HAVAJI V USA

 • 7.místo (AG ženy 35-39) na IRONMAN WORLD CHAMPIONSHIP

POLOVIČNÍ TRIATLON

 • 1.místo (absolutně ženy) na Czechman
 • 1.místo (kategorie:Age group ženy) na Ford Challenge Prague
 • 1.místo (absolutně ženy) na Pilman
 • 1.místo (absolutně ženy) na Doksyrace

DLOUHÝ TRIATLON

 • 4.místo na Mistroství ČR, Moraviaman, Otrokovice
 • 3.místo na Mistroství SK, Slovakman, Piešťany
 • 1.místo(AG ženy 35-39) na IRONMAN Mallorca

POLOVIČNÍ TRIATLON

 • 1.místo na Doksyrace
Helena Kotopulu

Vyzkoušejte beneGEN® i Vy!

doplněk stravy

Objednejte si výživový doplněk beneGEN®4000 i vy. Při objednávce nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Benegen 4000

Mohlo by Vás také zajímat

beneGEN® SKIN

doplněk stravy

Kombinovaný doplněk stravy s vysokým obsahem látek, které zajišťují podporu a obnovu funkce pokožky, vlasů a nehtů.

Cena za balení 749 Kč

Při objednávce nad 1 000 Kč doprava zdarma

Benegen Skin nápoj

Máte nějaký dotaz?

Napište nám pomocí kontaktního formuláře níže.

Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním zadaných údajů společností Raw Pharma s.r.o. s cílem vyřízení vaší žádosti. (Zásady zpracování osobních údajů)